برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان به میزبانی اتاق اصناف
محمدرضا زارع: کسبه همراه همیشگی ما بوده و وظیفه ماست تا از حقوق آنان دفاع نماییم.
جلسه کمیسیون نظارت شهرستان پس از بازدید اعضا از روند تکمیل ساختمان اتاق اصناف در سالن کنفرانس این مجتمع برگزار و حاضرین در خصوص رئوس مطالب به تبادل نظر و تصمیم گیری پرداختند.
در ابتدای جلسه، محمدرضا زارع ، ضمن خوشامدگویی، کسبه و بازاریان شهرستان را به ویژه در بحران کرونا،همراه همیشگی مسئولین معرفی نموده و دفاع از حقوق آنان را از وظایف اصلی اتاق و کمیسیون بر شمرد. رییس اتاق اصناف شهرستان، میزبانی جلسه را فرصت مغتنمی دانسته تا اعضاء کمیسیون از نزدیک با پیشرفت فیزیکی اتاق و صورت‌های مالی آن آشنا گردند.
حمداله رزمی،رییس کمیسیون، ساخت این اتاق را نمونه ای منحصر بفرد در کشور دانسته که به بازار شهرستان و کسبه محترم اعتبار دوچندان می‌بخشد. ایشان تاکید نمود که باید موانع تکمیل اتاق اصناف رفع و از سنگ اندازی‌های عده‌ای قلیل جلوگیری به عمل آید. رییس کمیسیون صنعت و معدن شهرستان، خواستار تصمیم گیری‌ها در کمیسیون نظارت به سمت جذب سرمایه گذار و جلوگیری از خروج سرمایه از شهرستان گردید.
در این جلسه، رئوس مطالب ارجاعی به کمیسیون از قبیل جایگزینی اعضاء هیئت رییسه برخی اتحادیه‌ها که به دلایل گوناگون از ادامه همکاری بازمانده‌اند، تصمیم گیری در خصوص مشکلات خرده فروشی مرغ و ماهی در سطح شهرستان به دلیل شیوع کرونا، تشکیل اتحادیه جدید برای برخی ازرسته‌ها، مشکلات بار فروشان شهری و نرخ صدور کارت رسته قالیبافی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و اعضا کمیسیون نقطه نظرات کارشناسی خود را ابرازنمودند.
در ادامه جلسه ، کشاورز، نماینده فرمانداری در کمیسیون، ساخت اتاق اصناف را نیاز مدیریتی شهرستان خوانده و نیک‌عهد، نماینده سپاه شهرستان در کمیسیون، از تشکیل قرارگاه صاحب الزمان و رصد مداوم کالاهای اساسی مورد نیاز شهروندان به منظور تامین هر چه سریعتراقلام مورد نیاز خبر داد. در پایان مراسم نیز، صورت‌های مالی اتاق اصناف مورد بازدید نماینده فرماندار قرار گرفت.