محمدرضا زارع: خدمت صادقانه به مردم یک فضیلت است
مراسم تودیع و معارفه هیئت مدیره اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان مصنوعات چوب و فلز شهرستان، شنبه 25 اردیبهشت ماه با حضور نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت در محل اتاق اصناف برگزار و از خدمات عباسقلی بشارتی رییس سابق این اتحادیه تقدیر به عمل آمد.
محمدرضا زارع ، رییس اتاق اصناف ، ضمن تقدیر از سه دهه زحمات عباسقلی بشارتی، خدمت صادقانه به مردم را یک فضیلت خوانده و بازنشستگان صنفی را سرمایه ارزشمند بازار دانسته که در سخت‌ترین شرایط و با کمترین امکانات، درراه توسعه و خدمت‌ رسانی گام برداشته‌اند.
نماینده فارس در اتاق اصناف ایران، قوانین جدید نظام صنفی مبنی برمحدودیت فعالیت روئسای اتحادیه ها با بیش از دو دوره متوالی یا چهار دوره متناوب سابقه را سبب ایجاد یک خلاء تجربی در روند فعالیت صنوف خوانده، بر تداوم ارتباط بازنشستگان با هیئت مدیره های جدید و به اشتراک گذاشتن تجربه های خود در اختیار جوانان تاکید نموده و آن را ضرورتی انکار ناپذیر در امر بهسازی اتحادیه ها برشمرد.
در ادامه ، صورتجلسه تغییر و تحول اموال اتحادیه توسط نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت تنظیم و به دلیل ادغام دو اتحادیه جوشکاران و درودگران و تشکیل اتحادیه جدید، بر انتقال هر چه سریعتر اموال و داراییهای اتحادیه جوشکاران تاکید گردید.
با توجه به قانون اخیر، آقایان سجاد قاسمی و ابوذر زارع به عنوان رییس و نایب رییس جدید معرفی و به منظور انجام امور اتحادیه سه نفر از بین اعضای هیئت مدیره قدیمی تا زمان برگزاری انتخابات مجدد به عنوان سرپرست معرفی گردیدند.
در پایان مراسم ، علاوه بر لوح تقدیر و هدایا، سهام صندوق توسعه و تعاون شهرستان به هیات مدیره سابق اهدا گردید.