جلسه ماهیانه کمیسیون نظارت شهرستان صبح دوشنبه 14 تیرماه در محل اتاق اصناف برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، محمدرضا زارع ،رییس اتاق اصناف، ضمن خوشامدگویی ، با اشاره به شروع پیک پنجم کرونا در شهرستان های همجوار، مقابله با این ویروس را نیازمند تعامل همه جانبه و تعطیلی کامل دستگاه های دولتی به ویژه بانکها دانسته و امکان کنترل بیماری تنها از طریق بستن بازار را بسیار ضعیف دانست.

نماینده فارس در اتاق اصناف ایران، با اشاره به قطعی مکرر برق و اثرات مخرب روحی و اقتصادی آن بر بازار به ویژه در ایام شیوع کرونا خواستار اهتمام بیشتر مسئولین بر این موضوع گردید.
سرهنگ فرشید زینلی که به همراه جمعی از معاونین خودبه عنوان مهمان در جلسه حضور داشتند ضمن تبریک روز اصناف و روز ملی صنعت و معدن، همکاری کسبه و بازاریان شهرستان با نیروی انتظامی در ایام شیوع کرونا را از نمونه های شاخص در سطح استان خوانده و پلمب واحدهای صنفی متخلف را با هماهنگی اتاق اصناف میسر دانست. فرمانده ناحیه انتظامی شهرستان، با تاکید بر ادامه همکاری ها با اهداء لوح از ریاست محترم اتاق اصناف تقدیر به عمل اوردند.

در ادامه ، رئوس مطالب جلسه توسط محمد پرویزاتاق اصنافی ، رییس کمیسیون نظارت شهرستان قرائت و در خصوص مسائلی همچون بودچه پیشنهادی اتاق اصناف، ادغام برخی اتحادیه های صنفی ، تاسیس اتاق اصناف در بخش کامفیروز شمالی بحث و تبادل نظر گردید.