تجلیل هیئت رئیسه اتاق اصناف از فرماندار ویژه شهرستان مرودشت
محمدرضا زارع: دولت شهیدان رجایی و باهنر، فصل تازه ای از شهادت را به نام هفته دولت درتاریخ انقلاب گشوده است.
به مناسبت هفته دولت، هیئت رییسه اتاق اصناف در دفتر فرماندار ویژه شهرستان حضور یافته و به نیابت از کسبه و بازاریان این هفته را به ایشان تبریک گفتند.
در این دیدار، محمدرضا زارع، رییس اتاق اصناف،ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقین کوردل را زمینه ساز وفاق ملی دانسته و از شهادت محمد‌علی رجایی و محمد جواد باهنر، رییس جمهور و نخست وزیر وقت به عنوان سر فصل تازه‌ای از شهادت در تاریخ انقلاب اسلامی یاد نمود
علی زارع، نایب رئیس اتاق اصناف نیز شهادت این دو دولت مرد بزرگ را سبب نزدیکی بیشتر مردم و دولت دانسته و اقتدار وعزت امروز ایران اسلامی را ثمره خون شهیدان خواندند..
در ادامه این مراسم، نوراله زارع و رضا آزادپور دیگر اعضاء اتاق اصناف نیز به نوبه خود هفته دولت را به فرماندارو کارکنان فرمانداری تبریک و حضور ایشان با رویکردی مردمی و تعامل محور را یک فرصت مغتنم برای شهرستان خواندند.
رهام پیکری، فرماندار ویژه شهرستان نیز ضمن خوشامدگویی، آرامش حاکم برفضای جامعه را نتیجه تعامل ارگانها با گفتمان‌های متفاوت دانسته و اتاق اصناف را از نهادهایی خوانده که از ابتدای بحران کرونا تا به امروز همواره در کنار فرمانداری بوده‌اند. در ادامه، ایشان، از همراهی کسبه و بازاریان در ایام کرونا با وجود مشکلات مالی فراوان تقدیر نموده و برای همگی آرزوی سلامت نمودند.