برگزاری مراسم تجلیل از قهرمان مرودشتی مسابقات جهانی ددلیفت روسیه در اتاق اصناف
مراسم تجلیل ازمصطفی رنجبر، قهرمان مرودشتی مسابقات جهانی ددلیفت روسیه، به میزبانی هیئت رییسه اتاق اصناف، هیئت مدیره اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی و مسئول ورزش اصناف شهرستان برگزار گردید.
محمدرضا زارع، رییس اتاق اصناف، ضمن تبریک این قهرمانی، با اشاره به نقش سلامت در جامعه امروز، ورزش را از نیازهای اصلی جوامع خوانده که باید در برنامه روزانه ادارات و افراد گنجانده شود.
نماینده فارس در اتاق اصناف ایران، توسعه روزافزون تکنولوژی و حضور مداوم شهروندان در فضای مجازی را سبب ظهور نسل جدیدی از بیماری‌ها مانند افسردگی، دیابت و فشار خون دانسته که تنها با ابزار ورزش می‌توان از ابتلای به آن جلوگیری نمود.
ایشان، کسب عناوین کشوری و جهانی و افتخار افرینی توسط ورزشکاران مرودشتی با دست خالی و بدون هیچگونه حمایت خاص از سوی ادارات و نهادها را مصداق بارزی از شجاعت خوانده و موفقیت مصطفی رنجبر را موفقیت اصناف تعبیر نمود.
آرمان اسفندیاری، رییس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی شهرستان نیز ضمن تبریک این قهرمانی، دست یابی ورزشکاران بومی مرودشت به سکوها و رتبه‌های ممتاز جهانی را حاصل توانمندی و استعداد آنان دانسته و بر ضرورت حمایت همه جانبه مسئولان و دست اندرکاران به منظور تداوم این موفقیت‌ها تاکید نمود.
در پایان این مراسم از این قهرمان ارزنده شهرمان با اهداء لوح و هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیر بعمل آمد.
لازم به ذکر است مصطفی رنجبر از اعضاء اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی می باشد.