دیدار هیئت رییسه اتاق اصناف با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان مرودشت
محمدرضا زارع: توسعه اقتصادی شهرستان در بستر امنیت اتفاق می‌افتد.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف، هیئت رئیسه اتاق اصناف در دفتر فرمانده جدیده نیروی انتظامی، سرهنگ فرشید زینلی حضور یافته و با ایشان به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
محمد رضا زارع، به نیابت از کسبه و بازاریان شهرستان، انتصاب ایشان را تبریک گفته و از همکاری پرسنل این نیرو در ساماندهی به اصناف به ویژه در ایام شیوع کرونا تقدیر و تشکر نمود. ایشان، رابطه بین اصناف و نیروی انتظامی را رابطه‌ای صمیمانه توصیف نموده و توسعه اقتصادی شهرستان را تنها در بستر امنیت ممکن دانست.
رییس اتاق اصناف، این نهاد را یکی از بخش های بسیار مهم و تأثیرگذار معرفی نموده که با توجه به گستردگی و وسعت خدمات خود، می‌توانند دست شبکه های زیرزمینی قاچاق کالاها را در رسیدن به مقاصد خود، کوتاه بگذارند.
سرهنگ فرشید زینلی، ضمن خوشامدگویی، از مرودشت به عنوان شهرستانی نام برده که علیرغم تحریم‌ها، همچنان از رونق اقتصادی برخوردار بوده و فعالیت کارخانه‌های پیرامون آن از نشاط اقتصادی حکایت می‌کند.
ایشان،اصناف را به عنوان یک بازوی توانمند برای تمامی نهادهای شهر دانسته و از ساختمان اتاق اصناف به عنوان یک نماد در شهرستان یاد نمود. فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان میزان جرم و بزه را در ارتباط مستقیم با بیکاری دانسته و ازفعالیت اتاق اصناف به عنوان نهادی که تسهیل کننده امر اشتغال است تشکر نمود.
در ادامه این نشست صمیمی، دیگر اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف و سرهنگ انصاری، با ذکر مواردی خاص مانند امنیت بازار و به ویژه طلا فروشی‌ها و پایش تصویری بازار به ذکر راهکارهایی پرداخته و بر لزوم همکاری و ارتباط بیشتر این دو نهاد تاکید نمودند.