خبرگزاری اجلاس ماهیانه اتاق اصناف با حضور روئسای ادارات کار و صنعت ،معدن و تجارت

محمدرضا زارع: مدیریت و پویایی بازار نیازمند تعامل همه نهادهاست
اجلاس ماهیانه اتاق اصناف، با حضور رییس اداره تعاون، کار و رفاه، روئسای سابق و جدید اداره صنعت، معدن وتجارت و روئسای اتحادیه‌های صنفی صبح امروز شنبه چهارم بهمن ماه در محل اتاق اصناف شهرستان برگزار گردید.
محمدرضا زارع، رییس اتاق اصناف شهرستان، ضمن خوشامدگویی بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رصد مداوم و مستمر بازار تاکید نموده و سهل انگاری در این خصوص را اشتباهی مهلک خوانده که جان شهروندان را به مخاطره می‌اندازد.

نماینده فارس در اتاق اصناف ایران، انتصاب رییس جدید اداره صنعت،معدن و تجارت را تبریک گفته و مدیریت و پویایی بازار شهرستان را نیازمند تعامل همه نهادها و ادارات دانست.

محمد ژوبین، رییس جدید اداره تعاون، کار و رفاه شهرستان که به عنوان مهمان در این جلسه حضور داشتند ضمن تبریک انتصاب محمد پرویزی به ریاست اداره صمت، مرودشت را از مناطق مستعد توسعه خوانده که نیازمند جذب سرمایه گذار است. ایشان از تعاونی توسعه و عمران با توجه به پتانسیل های کشاورزی، گردشگری و جمعیتی شهرستان به عنوان فرصت مغتنمی برای مشارکت همه جانبه شهروندان در امر رونق اقتصادی یاد کرده که با بودجه محلی راه‌اندازی و مزایای آن متوجه خود شهروندان است.

در ادامه، حمداله رزمی رییس سابق اداره صنعت، معدن و تجارت سال‌های حضور خود در این اداره و همکاری با اتاق اصناف را از بهترین دوران کاری خود خوانده و کسبه و بازاریان شهرستان را از ابتدای انقلاب تا کنون یار و یاور نظام در همه زمینه ها خواند. وی، فعالیت رایگان روئسای اتاق اصناف بدون دریافت هیچ گونه حقوقی را از بدو تاسیس تا کنون، نکته ای قابل تقدیر در کارنامه بازاریان شهرستان خوانده و ادامه همکاری با رییس جدید اداره صمت در جهت رونق بازار شهرستان را خواستار شد.

محمد پرویزی، رییس جدید اداره صمت نیز با تقدیر از عملکرد 32 ساله حمداله رزمی، اصناف را قشر خدمتگزار نظام خوانده و بر تعامل بیشتر فارغ از جناح بندی‌های سیاسی در راستای خدمت به شهروندان تاکید نمود.
در پایان این مراسم، با اهداء لوح تقدیر از زحمات حمداله رزمی و آقایان نجاتی و صدر متکلم از روئسای سابق اتحادیه‌های صنفی شهرستان تقدیر به عمل آمد.