مراسم تقدیر از بازرسان شبکه بهداشت ودرمان توسط هیئت رییسه اتاق اصناف شهرستان مرودشت
به همت هیئت رییسه اتاق اصناف شهرستان مرودشت، مراسم تقدیر از بازرسان شبکه بهداشت برگزار گردید.
محمدرضا زارع، رییس اتاق اصناف، ضمن خوشامدگویی، تلاش‌های بازرسان شبکه بهداشت و واحد بازرسی اتاق اصناف در دوران شیوع کرونا را ستودنی خوانده و آن را نمونه بارز مجاهدت و خدمت به خلق دانست.
نماینده فارس در اتاق اصناف ایران، با اشاره به روند شیوع کرونا در طی نزدیک به دو سال گذشته، بازرسان را سربازان خط مقدم نبرد سلامت خوانده که ریسک ابتلاء به بیماری و آسیب‌های احتمالی به خانواده‌های خود را به جان خریده و بعضا تا پاسی از شب نیز بطور مستمر بر بازار شهرستان نظارت داشته‌اند.
این فعال صنفی، بر ادامه بازرسی‌های مشترک تا فروکش کردن پیک جاری کرونا تاکید نموده و به نیابت از بازاریان شهرستان، از تلاش‌های بازرسین هر دو نهاد تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه، دکتر روح الله کریمی، با تقدیر از بازاریان در تعامل با کادر درمان، مرودشت را از شهرستان‌های پیشرو در کشور خوانده که بعضا حتی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا نیز پیشی گرفته و این مهم را تنها در سایه همراهی بازاریان میسر دانست.
رییس شبکه بهداشت و درمان، با ارائه آخرین آمار از میزان مراجعه کنندگان و مبتلایان به ویروس کرونا در سطح شهرستان، ازقرنطینه خانگی بیش از ۱۵۰۰نفر و واکسیناسیون بیش از ۵۰ هزارنفری در دوز اول خبر داده و برآمادگی کامل شبکه بهداشت در روند تسریع واکسیناسیون در صورت تهیه واکسن مورد نیاز شهرستان تاکید نمود.

در پایان این مراسم، از بازرسین شبکه بهداشت، اتاق اصناف و بازرسین افتخاری تقدیر به عمل آمد.